« wstecz

Startup Mixer

Zbliża się ostatni wtorek miesiąca, zatem zapraszamy Was na jeden z najbardziej inspirujących startupowych spotkań w Łodzi – Startup Mixer. Jak co miesiąc czeka Was ogromna dawka wiedzy oraz ciekawi Goście. Zapraszamy już 25.02 na godz. 19:00 do Klubokawiarni Niebostan przy ul. Piotrkowskiej 17 w Łodzi.

W tym miesiącu naszymi ekspertami będą:

Łukasz Opoka – Wicedyrektor ds. Rozwoju Kanałów Zdalnych w Departamencie Sprzedaży i Obsługi w Kanałach Zdalnych - mBank S.A. Z branżą finansową związany od 8 lat, od początku kariery zawodowej w mBanku. Zaczynał na stanowisku Analityka, następnie pełnił rolę Naczelnika Wydziału Planowania i Rozwoju oraz Wicedyrektora Biura ds. Rozwoju, gdzie odpowiadał m.in. za wdrożenie i integrację systemu Customer Interaction Center firmy Interactive Intelligence w mBanku, MultiBanku oraz innych spółkach BRE Banku. Obecnie odpowiedzialny jest za strategię rozwoju, kształt systemowych i technologicznych rozwiązań w kanałach zdalnych. Od kwietnia 2012 kierował projektem uruchomienia wirtualnej placówki w ramach budowy Nowego mBanku.

Michał Stefański – Założyciel i Dyrektor Zarządzający w spółce MobileMS – jednego z liderów branży nowoczesnych technologii w Polsce. Jego firma zajmuje się wdrażaniem niestandardowych i multimedialnych technologii informacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem systemów informacji turystycznej i kulturalnej, a także digitalizacji i upowszechniania zasobów muzealnych w Internecie.

Nie zabraknie również prezentacji Startupów działających w AIP Łódź, które będą walczyły o tytuł Startupa Miesiąca:

matmatura.net - Wirtualny korepetytor przygotowujący do egzaminu z matematyki.

referte - Firma specjalizująca się w usługach szkoleniowo-doradczych stosująca
autorskie metody: INVESTING oraz INTER-CROSS.

Compendium Productions - Startup zajmujący się produkcją filmową.

Oczywiście po zakończeniu części oficjalnej i wyborze Startupa Miesiąca, zapraszamy wszystkich na NETWORKING. Koniecznie zabierzcie ze sobą wizytówki!

Kiedy: 25.02.2014 o godz. 19:00
Gdzie: Klubokawiarnia Niebostan (ul. Piotrkowska 17, Łódź)

Serdecznie Zapraszamy, ilość miejsc ograniczona!
WSTĘP WOLNY.

Zapisy na: http://startupmixer25-02.evenea.pl/

Źródło: informacja organizatora

« wstecz