Laureaci IX edycji 2006
PHARMENA S.A.
ALFA TERMIKA Sp. z o.o.
Amepox Microelectronics, Ltd.
ARISCO Sp. z o.o.
Odlewnia Żeliwa FAKORA MOC Spółka z o.o.
MIKOMAX Sp. z o.o.
Firma "NATURIA-MED"
Anna Kocon
Zakłady Chemiczne
ORGANIKA S.A.
Firma "VENGA" M. Cichawa i Wspólnicy Sp.j.
"VENITA" Fabryka Kosmetyków Sp. z o.o.
Laureat IX edycji 2006
ALFA TERMIKA Sp. z o.o.


91-456 Łódź
ul. Łagiewnicka 54/56
tel: (042) 657 95 17
fax: (042) 640 60 77

e-mail: alfatermika@alfatermika.com 

 

 

 


HotBox ND

 

HotBox ND firmy Alfa Termika to aparat grzewczo - wentylacyjny przeznaczony do ogrzewania, schładzania oraz wentylacji pomieszczeń o średniej oraz dużej kubaturze takich, jak: hale produkcyjne i wystawowe, warsztaty, magazyny, hurtownie, szklarnie, obiekty sportowe, obiekty sakralne, centra handlowe, super i hipermarkety.

Na uwagę zasługują walory estetyczne aparatu. Istnieje możliwość dopasowania kolorystyki obudowy do indywidualnych potrzeb klienta. Zastosowane tu ponadto nowatorskie rozwiązanie mocujące polegające na całkowitym zamaskowaniu rur i przewodów instalacyjnych doprowadzonych do urządzenia oraz elementów takich jak zawory czy ich siłowniki montowane w jego bezpośredniej bliskości. Zarówno sam design, jak i konsola mocująca zostały zarejestrowane przez Urząd Patentowy RP jako wzory przemysłowe.

Komfort pracy urządzenia zapewnia cichy wentylator z regulacją obrotów. Aparat posiada regulację położenia pracy w płaszczyźnie pionowej i poziomej. Moc grzewcza HotBox ND zawiera się w przedziale 12-60 kW - chłodnicza 2-15 kW, która może być kontrolowana przez opcjonalną automatykę. Gwarancja 3 lata.

Galeria zdjęć:
Zobacz film:
Jeśli nie widzisz filmu pobierz i zainstaluj sterowniki
Pobierz plik
Wysłuchaj:
Organizator
Partnerzy:
Urząd Miasta Łodzi
powrót na górę ↑
wykonanie i utrzymanie: NT GROUP

Profesjonalne statystyki odwiedzin